Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jennifer Lopez - rozvod!!!

16. 1. 2009

Jennifer Lopez a Marc Anthony - ROZVOD!!!

Na první pohled vyvážené manželství pěveckého páru Jennifer Lopezové a Marca Anthonyho nevydrželo nápor, kterému bylo vystaveno narozením dvojčat Maxe a Emmy.

Jennifer Lopez

Devětatřicetiletou Jennifer a čtyřicetiletého Marca děti rozdělily. Nedokázali se vyrovnat s razantní změnou životního stylu.
Manželství se hvězdnému páru hroutí už nějaký ten pátek. Před třemi měsíci se ho snažili zachránit obnovením manželského slibu a návštěvou poradny. Oba pokusy však byly marné a svůj oficiální rozchod chtějí manželé oznámit na den všech zamilovaných, na svatého Valentýna, kdy má Marc velký koncert v Madison Square Garden v New Yorku.
Podle přátel nejde manželství zachránit kvůli příliš velké propasti, kterou si Jennifer s Marcem mezi sebou vystavěli. Marca Anthonyho média dokonce načapala s jinou ženou.
"Jejich manželství prochází již delší dobu krizí. Nedokázali se srovnat s novým životním stylem, který musí respektovat po narození dvojčat. V každém případě je jejich rozvod nevyhnutelný," uvedl jeden z přátel dvojice.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář